• ورود یا ثبت نام
 • رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

  امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

مسیرهای پرتردد هواپیمایی جنوبی چین


هواپیمایی جنوبی چین China Southern Airlines

چاینا ساترن ایرلاینز یکی از بزرگترین ایرلاین‌های جهان، سال 1988 تاسیس شد. دفتر مرکزی این ایرلاین در جنوبی‌ترین شهر چین یعنی گوانجو قرار دارد، همچنین فرودگاه بین‌المللی بایون گوانگجو و فرودگاه بین‌المللی پکن قطب های اصلی و فرودگاه بین‌المللی چنگچینگ ییانگبی در شهر چونگ‌کینگ و فرودگاه بین‌المللی اورومچی دیووپو در شهر اورومچی به عنوان قطب‌های دوم آن هستند. 
شرکت هواپیمایی چاینا ساترن در حال حاضر روزانه به بیش از 200 مقصد از جمله شهرهای سنگاپور، توکیو، پاریس، بالی، مسکو، دبی، بانکوک، استانبول، ونکوور، بوستون، لس آنجلس، سیدنی، ملبورن و در ایران به شهر تهران پرواز دارد. چاینا ساترن ایرلاینز یکی از اعضای "اسکای تیم آلیانس" و اولین هواپیمای چینی است که به اتحادیه جهانی پیوست. همچنین این شرکت هواپیمایی با آسیانا ایرلاینز، هواپیمایی ژاپن، وست جت، هواپیمایی بین‎المللی پاکستان، تای ایرویز و شرکت هواپیمایی کانتاس همکاری دارد.